Party Dressing Princesses

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Jdlope83
Party Dressing Princesses oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları hatta tutkunu olacakları mükemmel bir oyuna sah

Party Dressing Princesses oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları hatta tutkunu olacakları mükemmel bir oyuna sahip olmalarını ve çok eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kolay kullanım özelliğine sahip olan kullanışlı bir menü kullanılarak geliştirilmiş olan Party Dressing Princesses oyununda kızlarınız partiye gitmek için hazırlanacak olan güzel bir kızın hazırlanmasına yardımcı olacaklar. Oyunun zengin menüsünde onun partide giyebileceği birbirinden şık kıyafet modelleri bulunuyor. Bu kıyafetlerin hepsi yılın son modasının hakim olduğu modellerdir. Kızlarınız bunların arasından en çok beğendiğini seçip ona giydirecekler.

Sonra bu kıyafete en çok uyum sağlayacak olan bir ayakkabı ve çanta seçerek kıyafeti bütünlük sağlayacak şekilde kombine edecekler. Bir de ona güzel bir saç modeli uygulayacak ve onu diledikleri aksesuarlar ile süsleyerek onun partide en trend ve en tarz kız olmasını sağlayacaklar.

Party Dressing Princesses indir